Katai ponovo koban po Surduličane!

Fudbaleri Crvene zvezde su slavili protiv Radnika u Surdulici rezultatom 2:0, u okviru 29. kola Mozzartbet Superlige Srbije.

Odolevali su Surduličani sve do poslednjih 15 minuta utakmice, kada se isplatila inicijativa gostiju i totalna ofanziva tima Vladana Milojevića.

Odlično je Hvang u 76. minutu dodao Krasou koji je majstorski uposlio Kataija, a Zvezdina desetka iz prve pogodila dalji ugao Ranđelovićevog gola.

Pobedu je potvrdio Katai svijim drugim golom u 88. minutu kada mu je Mijailović dobro centrirao sa desnog boka, a Zvezdin Magiko glavom savladao Ranđelovića, te zasluženo doneo trijumf crveno-belima.

Crvena zvezda je obebedila prvo mesto pred plej-of i prednost domaćeg terena u večitom derbiju. Radnik je ostao zacementiran za dno tabele