Mozzartbet Superliga Srbije – Zvezda rutinski protiv IMT-a, Stojković doneo tri boda Partizanu!

CRVENA ZVEZDA – IMT 2:0 (1:0)

1. minut – Utakmica je počela.

2. minut – Prvi udarac u okvir gola – Ivanić je probao da plasira loptu sa ivice šesnaesterca ali je paradom odbranio Knežević

4. minut – Goooooool! Šljivić je sjajno protutnjao po levoj strani i pogodio malu mrežu gostujućeg gola

9. minut – Kijevčanin je šutirao sa 20 metara i ozbiljno ugrozio gol crveno-belih, ali je Glazer odlično intervenisao

14. minut – Hvang je gađao sa velike udaljenosti. Bez opasnosti po gol gostujućeg tima

25. minut – Kraso nije iskoristio grešku odbrane, te je šutirao slabo u golmana IMT-a

35. minut – Totalna dominacija crveno-belih, opsada oko gola gostiju

45. minut – Kraj prvog poluvremena

46. Počinje drugo poluvreme

48. minut – Gooooool! Rodić sa ivice šesnaesterca duplirao prednost

50. minut – Maestralni Glazer je sprečio “Traktoriste” da dođu do gola.

56. minut – Žuti karton za Lambulića

65. minut – Poništen penal za Zvezdu. Nakon pregledanja snimka, glavni arbitar meča je bio prinuđen da promeni odluku

81. minut – Mirniji tok utakmice bez puno prilika, crveno-beli idu ka nova tri boda

90. minut – KRAJ UTAKMICE

VOŽDOVAC – PARTIZAN 2:3 (0:1)

Voždovac: Katić, Đurđević, Savić, Lukić, Đuričić, Fleming, Mitrović, Matić, Kolarević, Teodorović, Nešković.

Partizan: Jovanović, Filipović, Kovačević, Marković, Antić, Ovusu, Kastiljo, Kalulu, Severina, Goh, Baždar.

1. minut – Utakmica je počela

7. minut – Đurđević je pokušao sa oko dvadeset metara, ali je lopta otišla preko gola Aleksandra Jovanovića

9. minut – Matić je dobio žuti karton posle faula nad Kalulom

15. minut – Kontranapad Partizana, Ovusu se nije najbolje snašao, ali je izborio korner. Lako su domaći igrači otklonili opasnost.

16. minut – Severina je odlično centrirao, ali Kastiljo nije na najbolji način uspeo da uhvati loptu, te je još jedna prilika Partizana bila bezopasna po “Zmajeve”

21. minut – Za sada ne toliko interesantna utakmica. Crno-beli kruže oko kaznenog prostora, ali bez vidne šanse.

33. minut – Drugačija situacija na terenu. Voždovac preti, a odbrana Partizana za sada odoleva pritisku.

34. minut – Kolarević je prošao po levoj strani, te uputio oštar centaršut u peterac, ali je Marković otklonio opasnost ispred Teodorovića, koji je imao izglednu šansu za gol.

39. Goooool! Izblokiran je Kovačević, nakon toga je Kalulu odlično šutirao, ali je Katić izvrsno intervenisao. Međutim, lopta je došla do Baždara, koji je hirurški precizno šutirao u malu mrežu i pogodio za vođstvo Partizana.

45. minut – Završen je prvi period igre

46. minut – Drugo poluvreme je počelo

50. minut – Kastiljo je oprobao svoj šut, ali je on išao direktno u Katića

55. PENAL ZA VOŽDOVAC! Severina je greškom u šesnaestercu primorao Ovusua da na nepropisan način zaustavi Neškovića.

57. minut – Gooooool! Nešković je savladao Jovanovića za poravnanje rezultata

75. minut – Goooool! Vodi Partizan 2:1. Filipović je bio najbolji u skoku nakon centaršuta Zahida i pogodio mrežu Voždovčana

80. minut – Goooool! Flemnigs je slalomom protutnjao kroz odbranu Partizana, te odličnim udarcem matirao Jovanovića

83. minut – Neverovatna šansa za Nikšu Vujanovića! Šutirao je sa ivice šesnaesterca, ali je lopta protutnjala malo pred stative

84. minut – Zahid je zaradio žuti karton

92. minut – Goooool! Stojković po svemu sudeći postavlja konačan rezultat. Iz trka je sjajno šutirao i savladao Katića.

SPARTAK – RADNIČKI NIŠ 1:2 (0:1)

Spartak: Manojlović, Bogićević, Ćalasan, Prijović, Mijailović, Mijić, Lukić, Tošeski, Todoroski, Babić, Ubiparip.

Radnički Niš: Stevanović, Jamkam, Ado, Vojnović, Petković, Stajić, Luković, Belaković, Ilić, Bamidele, Smajlagić.

16. minut – Gooooool! Bamidele je sa desne strane šutirao levom nogom i savladao Manojlovića za vođstvo Nišlija

34. minut – Žuti karton za Mihajla Bogićevića

37. minut – Javna opomena za Ubiparipa

46. minut – Drugi period igre je počeo

67. Gooooool! Autogol Jamkama za poravnanje rezultata

84. minut – Gooooool! Cvetković je strelac na asistenciju Mesarovića

KRAJ UTAKMICE – SPARTAK SUBOTICA – RADNIČKI NIŠ 1:2

MLADOST – RADNIČKI 1923 2:0 (1:0)

Mladost: Stamenković, Andrić, Cvetinović, Joksimović, Varjačić, Tumbasević, Pejović, Udovičić, Ćirković (od 91. Silue), Veličković (od 77. Žunić), Bojić (od 68. Eze).

Radnički 1923: Leković, Ćosić, Simović, Mitrović, Dadić (od 67. Pecelj), Aleksić, Ristić (od 75. Tomić), Vidosavljević (od 67. Zorić), Gluščević (od 56. Đurić), Bevis, Ortiz (od 67. Ivelja).

9. minut – Vidosavljevićev pokušaj sa ivice šesnaesterca brani Stamenković, te loptu odbija u korner.

12. minut – Gooooool! Veličković je iskoristio sjajan dubinski pas i savladao Lekovića za vođstvo Mladosti.

16. minut – Žuti karton za Cvetinovića

17. minut – Probao je Bevis glavom, ali se Stamenković ponovo istakao odbranom i za sada začarao svoju mrežu.

28. minut – Varjačić je centrirao iz slobodog udarca, Cvetinović je glavom zamalo neprecizan

36. minut – Udovičić je centrirao i uposlio Varjačića, koji je šutirao pored gola.

46. minut – Počelo je drugo poluvreme

51. KAKAV GOL UDOVIČIĆA! Lobovao je vezista Lučana čuvara mreže gostiju sa oko 20 metara udaljenosti.

65. minut – Bojić je šutirao van šesnaesterca, ali je pokušaj zaustavio Leković

68. minut – Sjajan pas Đurića je iskoristio Zorić, a Stamenković se istakao sjajnom intervencijom

76. minut – Žuti karton za Nemanju Tomića

84. minut – Radnički 1923 napada sa svih strana, ali odbrana Lučana otklanja svaku opasnost

KRAJ UTAKMICE! Mladost – Radnički 1923 2:0 ( 1:0)