Napredak – Radnički 1923 1:3(UŽIVO)

73′ – GOOOOOOOOOOLLL! Saša Marjanović se snašao i poslao loptu Marinkoviću koji smanjuje prednost!!

62′ – Napredak pravi prvu izmenu i pokušava da se vrati u igru – umesto Jovića je u igri Sadiković.

50′ – Kragujevčani nastavljaju gde su stali i napadaju.

KRAJ PRVOG POLUVREMENA

45′ – KAKAV GOL SAHLIJA! Radnički u finišu poluvremena možda i rešava meč! Bevis je sjajno prošao i asistirao Sahliju koji uz Ristića može da bude igrač utakmice!

33′ – Na terenu postoji samo jedna ekipa – gostujuća. Nižu se polušanse, a sada mogu da smire tempo, što i čine.

28′ – GOOOOOOOL! Sahli je nepropisno zaustavljen u kaznenom, a penal je rutinski izveo Ristić.

20′ – Izuzetno dominantna igra Radničkog. Ivelja je šutirao u gol, ali je odbrana domaćih bila stabilna.

12′ – GOOOOOOLLL! Ofanziva se isplatila! Ristić je asistirao Zoriću koji se odlično snašao i postigao vodeći pogodak!

7′ – Radnički drži loptu u nogama, ali ne šutira ka golu. Pristupa oprezno.

1′ – Utakmica je počela!