Napredak – Radnik 0:2, Vojvodina – TSC 3:2

1′ – Utakmice su upravo počele.

9′ – GOOOOL!!! Dejan Zukić je zatresao mrežu protivnika. Vojvodina vodi 1:0 posle samo devet minuta igre.

11′ – GOOOOL!!! Haris Hajdarević donosi prednost Radniku koji gostuje Napretku.

23′ – Nakon gola u Novom Sadu i gola u Kruševcu, klubovi koji imaju prednost su „spustili“ loptu, te pokušavaju da uspore tempo utakmice.

36′ – Nakon dva gola na samom početku utakmica, opao je žar borbe na oba meča.

44′ – GOOOOL!!! Vojvodina pred sam finiš poluvremena duplira prednost, strelac je Norman Kembel.

KRAJ PRVOG POLUVREMENA NA OBE UTAKMICE.

46′ – Utakmice se upravo nastavljaju.

49′ – GOOOOL!!! Isplatila se inicijativa u drugom poluvremenu. TSC- u je bilo potrebno svega pet minuta da smanji prednost domaćina, Ifet Ðakovac je strelac.

62′ – U Kruševcu Napredak dominira što se tiče poseda, stvaraju šanse, ali nikako da naprave šansu koja će se pretvoriti u gol.

66′ – U drugom poluvremenu se vidi samo jedna ekipa na terenu u Novom Sadu, taj tim je TSC. Nakon postignutot gola, gosti si nastavili da napadaju kako bi došli do izjednačenja.

70′ – GOOOOL!! Uspela je Vojvodina da odbije nalet TSC-a, treći gol za Vošu je postigao Kejleb Zadi.

74′ – PONIŠTEN GOL!!! Nakon VAR analize, Zadijev gol je poništen zbog prekršaja.

79′ – GOOOL!!! TSC preko Saše Jovanovića stiže do izjednačenja.

86′ – Radnik za sada uspešno odbija napade Napretka.

88′ – GOOOOL!!! Borko Duronjić je ovim golom rešio pitanje pobednika u Kruševcu. Radnik ima dva gola prednosti na samo par minuta do kraja utakmice.

KRAJ UTAKMICE NAPREDAK – RADNIK 0:2 (0:1)

90+5′ – GOOOOOOOL!!!! Sva tri boda ostaju u Novom Sadu. Za to se pobrinuo Njegoš Petrović koji je u poslednjim sekundama meča postigao treći gol za Vošu.

KRAJ UTAKMICE VOJVODINA – TSC 3:2 (2:0)