Omladinska liga Srbije: Remi Partizana i IMT-a najviše odgovara Zvezdi!

Omladinci Partizana su remizirali sa vršnjacima IMT-a u okviru 21. kola šampionata. Rezultat je bio 1:1.

Sjajno su crno-beli otvorili meč i zatresli mrežu već u petom minutu kada je nakon prelepe kombinacije Bogdan Mirčetić izašao sam pred protivničkog čuvara mreže i rutinski pogodio za vođstvo. Igrao se 31. minut kada je nakon kornera za goste Simić u duelu oborio protivnika na nepropisan način, a sudija mu je dao karton i pokazao na belu tačku. Penal je rutinski realizovao  Miloš Jović.

U nastavku meča intenzitet je bio jako dobar iako je napolju dosta sparno vreme za igru, međutim mreže su ostale mirne pa je udarcem sa jedanaest metara postavljen konačni rezultat.

Meč dodatno zahuktava borbu za titulu u kojoj je IMT kao prvoplasirani tim mogao pobedom da se odvoji, ali nerešen rezultat najviše odgovara Crvenoj zvezdi koja bi se pobedom protiv Radničkog sa Novog Beograda približila vodećoj poziciji za samo jedan poen. Partizan ostaje trećeplasiran sa 45 poena.