Partizan u strahu: Može li TSC ponovo da šokira crno-bele?

Partizan će u okviru druge utakmice plej-ofa Superlige Srbije dočekati TSC u nedelju od 19:30 časova.

Prethodni susret ove ekipe je pripao timu iz Bačke Topole. Naime, utakmica se i tada odigrala na JNA, a gosti su tada iznenadili Partizan i savladali ih ubedljivo rezultatom 0:4 (0:3).

Golove su tada postizali Aleksandar Ćirković u trećem minutu, Nemanja Stojić u 21. Milan Radin u 32. odnosno Uroš Milovanović u 49. minutu utakmice.

Klub iz Bačke Topole je na poslednjih osam utakmica zabeležio samo jedan poraz i jednom su odigrali nerešeno, dok je Partizan u znatno lošijoj seriji obzirom na to da su pretrpeli dva poraza u za četiri dana protiv Crvene zvezde a pre toga su u poslednjem minutu poraženi od Čukaričkog.

TSC je takođe u prvom kolu „“otkinuo“ dva boda Partizanu golom Nemanje Stojića u dubokoj sudijskoj nadoknadi za tada 3:3.

Može li TSC do još jednog šokantnog trijumfa na stadionu Partizana, ili barem da ostanu neporaženi od od istoimenog rivala ove sezone, ostaje nam da vidimo.