Prva liga Srbije (UŽIVO)

1′ – Utakmica je počela!

Dubočica – Sloboda Užice 0:0

87′ – GOOOOOOOOLL! KAKAV PREOKRET! Stojisavljević će postati heroj! Knežević je lepo centrirao a ponovo Stojisavljević pogađa, ovaj put glavom!

83′ – GOOOOOOLLL!! Sjajno su se fudbaleri OFK-a izborili u duelu i sačuvali loptu od gol-auta, a Stojisavljević pogađa za izjednačenje rutinski sa nekoliko metara udaljenosti!

75′ – Domaći tim sigurno drži loptu u nogama, ne šutiraju previše ozbiljno, ali gol svakako visi u vazduhu.

67′ – SJAJNA ŠANSA ZA OFK! Jovan Mituljikić je lepo nadvisio čuvara i gađao glavom, a pravu paradu je napravio Dubljanić i sačuvao mrežu.

65′ – Nakon primljenog gola OFK je preuzeo inicijativu koja još uvek ne daje konkretne rezultate.

58′ – GOOOOOOOOLLLL!!! Ubljani su retko prelazili polovinu, ali kada su to učinili postigli su gol! Nakon stative koju su pogodili lopta je došla do gostiju, a Dimitrić se najbolje snašao i poslao loptu visoko, tako da je Popović bio nemoćan.

53′ – Ponovo nakon borbe na sredini terena Dubljanić sigurno zaustavlja šut Markovića

KRAJ PRVOG POLUVREMENA

43′ – Karikari je ponovo akter prilike. Ovaj put je predriblao čuvara i poslao centaršut, a Popović je dobro odreagovao ispred Zubairua i sprečio ga da postigne gol.

32′ – Od udarca Karikarija igra se pretežno pred golom OFK-a. Mladi i agilni defanzivci sprečavaju goste da se ,,ušetaju“ u gol, pa su primorani da nađu drugi način.

27′ – Prvi ozbiljan napad gostiju završava Karikari efektnim udarcem sa distance, a lopta je udarila prečku!

20′ – Knežević i Marković pokušavaju da zaprete sa distance, međutim, kao i do sada, odbrana Ubljana dobrom postavkom blokira udarce ili ih tera da loptu pošalju pored gola.

15′ – Dobra kombinacija plavo-belih, ali završni pas Mimovića nije ispratio Georgijević koji bi imao zicer.

7′ – OFK za sada opravdava ulogu favorita i vrši presing na gol protivnika, međutim izostaju ozbiljnije šanse.

1′ – Utakmica je počela.

OFK Beograd – Jedinstvo Ub 1:1