SRPSKA LIGA „ZAPAD“: Čačanima samo mrva u valjevskoj „pećini“

Posle poraza na domaćem terenu u derbiju  sa FAP-om iz Priboja, fudbaleri Borca iz Čačka su osvojili samo bod na gostovanju u Valjevu. Budućnost Krušik – Borac 1:1.

Do polovine drugog polouvremena vodeći tim srpskoligsaškog „zapada“ imao je prednost koju je stekao golom Vranića na centaršut Kolarevića već u 9. minutu. Mogao je u nastavku tim iz Čačka da još koji put matira golmana Milinkovića, ali strelci nisu bili na visini zadaka.

Kao što obično u fudbalu biva, „zebre“ je stigla kazna za promašaje. Igrao se 67. minut kada je Starčević uputio šut sa leve strane, a pred golom Čačana najbolje se snašao Petar Stojanović i loptu glavom poslao iza leđa nemoćnosg Stanića – 1:1.

Borac sada ima šest bodova više u odnosu na FAP koji ima i utakmicu manje.

Rezultati 24. kola: Jošanica – Loznica 2:2, Budućnost Krušik – Borac (Č) 1:1, Mladi radnik – Omladinac 4:2, Sloga (P) – Takovo 3:0, Polet (Lj) – real 3:0.

Danas se sastaju: FAP – Vrelo sport (16.30), OFK Mihajlovac – Sloga 33 (PM).