Totenhem – Arsenal 2:3 , Spor početak, pa rapsodija „tobdžija“! (UŽIVO)

KRAJ MEČA!

90′ – U toku je nadoknada, a pobednik se ne nazire.

86′ – GOOOOOOOOOOLLL!!! Rutinski je pogodio Son!

84′ – Penal za Totenhem!!! Ben Dejvis je srušen u kaznenom, a nakon VAR provere je sudija pokazao na belu tačku!

64′ – GOOOOOOOOLLL!! Užasna greška Raje! Golman Arsenala je dodao praktično loptu Romeru koji se nije namučio da postigne gol! 1:3

51′ – Slična šansa i na drugoj strani, Kuluševski  je mogao da asistira Romeru.

49′ – Tomijasu se našao u fenomenalnoj šansi! Probao je glavom nakon slobodnog udarca, a lopta je otišla tik preko prečke.

KRAJ PRVOG POLUVREMENA

45′ – Totenhem još uvek bez odgovora. Kuluševski je najopasniji, samo fali završnica. Deluje da se neće predati dok god ima vremena.

38′ – GOOOOOOOOOL! Loše se piše Totenhemu! Haverc je na korner odreagovao odličnim udarcem glavom i pogodio za 0:3!

31′ – Novi peh! Brenan Džonson menja Vernera koji zbog povrede ne može da nastavi.

27′ – GOOOOOOOLLLL!! Kada neće domaće, hoće goste! Haverc je pronašao Saku koji je uspeo da se izbori sa čuvarima i odlučno smesti loptu u donji levi ugao!

22′ – Totenhem je izjednačio preko Van de Vena ali je ponovo VAR presudio da je ofsajd! Nakon sporog početka gledamo sjajan meč!

15′ – GOOOOL!! Sve je čisto! Hojbjerg je nesrećno glavom pogodio sopstvenu mrežu u nameri da očisti centaršut…

13′ – Odegard je primio loptu i dodao Havercu koji je zatresao mrežu, ali je ofsajd bio očigledan.

12′ – Sada je Medison šutirao iskosa sa 17 metara, ali daleko od gola.

10′ – Slobodan udarac za Arsenal je izveo  nakon duge pripreme Odegard da bi pogodio živi zid. Ujedno jedina šansa na meču, kao da deset minuta nismo gledali ništa.

1′ – Utakmica je počela!