Železničar – Radnički Niš 1:1

KRAJ UTAKMICE!

90+2′ – GOOOOOOOOOOLLLLLLL!!! SADA JE SVE REGULARNO! Vanja Ilić je dobio loptu od Stojanovića u prostor, lepo se snašao i pogodio u bliži ugao!

83′ – Gol Vanje Ilića je poništen zbog ofsajda u kom se našao Vukić.

74′ – Vojnović je iz velike udaljenosti šutirao pravo u golmana.

72′ – Izmene Dejana Joksimovića pokušavaju da osveže igru. Vanja Ilić se nekoliko puta našao u prilici, međutim bezuspešno.

65′ – Radnički napada, međutom nikako ne uspeva da dođe do gola.

59′ – Plasirao je Đorđević loptu pravo u Stevanovića.

52′ – Nova dobra intervencija Stevanovića. Sve je bolji Železničar. Hajdin je probao „makazicama“ i gađao preko gola.

49′ – GOOOOOOOLLL!!! Nakon što je udarac Đorđevića Stevanović poslao u korner,  fudbaler Železničara je centrirao, Purtić glavom prebacio do Kahvića koji pogađa gol za vođstvo Pančevaca!

KRAJ PRVOG POLUVREMENA

40′ – Osim šuta Lukovića koji je prelako uhvatio čuvar mreže pančevačkog tima, ništa bitno se ne dešava. Prerano je počelo i sa „krađom“ vremena. Napadi Železničara uglavnom završe sa loptom u rukama Stevanovića.

30′ – Mesarović je i sam sada probao sa distance, ali je ishod identičan.

27′ – Sjajno je Mesarović proigrao Vukića koji je izašao sam pred golmana i preslabo šutirao.

25′ – Udarac Kovačevića sa distance je završio daleko pored gola. Meč je veoma miran u pogledu šansi, iako je intenzitet pristojan.

15′ – Železničar se stabilizovao i dobro kontroliše loptu. Još uvek nema šansi osim udarca Bakića.

10′ – Prva šansa za Radnički! Bakić je primio loptu na ivici šesnaesterca, prebacio je na levu nogu i snažno po zemlji gađao pored gola.

6′ – Ozbiljnijih šansi nema. Železničar još nije krenuo u ofanzivu, Radnički je još uvek neubedljiv.

1′ – Utakmica je počela.