Petarda “Plavaca”: Čelzi – Vest Hem 5:0

80’ GOOOOOL! Džekson je iskoristio pas Kaiseda i postigao još jedan pogodak.

79’ Boven je pogodio treću orečlu na današnjem susretu.

66’ Madueke je pokušao da se upiše još jednom u listu strelaca, Areola je sprečio takav ishod.

55’ Vord-Praus je šutirao, ali je Petrović odlično intervenisao i nije dozvolio počasni pogodak.

52’ Emerson je imao priliku, ali je nakon sjajno izgrađene pozicije izuzetno loše šutirao, te nije bilo posla za Petrovića.

49’ Mudrik je pokušao, Areola je bio siguran.

48’ GOOOOOL! Madueke je uposlio Džeksona, kojem je samo ostalo do loptu uputi u praznu mrežu!

43’ Još jedna prečka “čekićara”, koji u ovoj utakmici definitivno nemaju sreće.

38’ Kalager se propisno obrukao i promašio gol sa jednog metra udaljenosti

37’ GOOOOOL! Mudrik je izveo korner, Silva je glavom dodao Maduekeu, koji je povisio na tri gola prednosti.

30’ GOOOOOL! Sjajnu akciju Čelsija završava Kalager odličnim udarcem iz voleja!

19’ Mudrik je centrirao, Čaloba je glavom šutirao direktno u Areolu.

17’ Boven je ponovo imao šansu, nakon udarca iz ugla, bio je najviši u skoku, ali je njegov udarac zaustavio okvir gola.

15’ GOOOOOL! Palmer je iskoristio odbitak u šesnaestercu i pogodio za vođstvo Čelsija!

12’ Samo par trenutaka kasnije je Silva uputio udarac, ponovo je odličan bio čuvar mreže “čekićara”.

11’ Džekson je šutirao iskosa sa desne strane, Areola je sjajno odbranio i loptu izbacio u korner.

6’ Boven je iz kornera šutirao direktno, ali je Petrović bio pribran i sigurno intervenisao.