LE I LK: Alonsov Leverkuzen je nezaustavljiv; Potop Vile u Birmingemu, Fiorentina u nadoknadi do pobede!

UEFA. COM

90+1 FIORENTINA – KLUB BRIŽ: GOOOOOL! Mbala Nzola donosi pobedu u finišu utakmice i mirniji put u Belgiju sedam dana kasnije!

84’ ASTON VILA – OLIMPIJAKOS: Promašio je penal Luiz tako što je promašio ceo okvir gola i propustio priliku da svoj tim vrati u egal na samom kraju utakmice.

73’ ROMA – BAJER LEVERKUZEN: GOOOOOL! Odlično je šutirao sa ivice šesnaesterca i savladao nemoćnog Svilara! 0:2

67’ ASTON VILA – OLIMPIJAKOS: GOOOOOL! Eze je iskoristio još jednu asistenciju Podensea i ponovo doveo svoj tim do dva gola prednosti! 2:4

63’ FIORENTINA – KLUB BRIŽ: GOOOOOL! Tijago je strelac, poravnao je rezultat belgijski tim sa igračem manje! 2:2

56’ ASTON VILA – OLIMPIJAKOS: GOOOOOL! El Kabi postiže het-trik, ovoga puta sa bele tačke! 2:3

52’ ASTON VILA – OLIMPIJAKOS: GOOOOOL! Diabi je na dodavanje Bejlija postogao pogodak i u potpunosti vratio svoj tim u meč! 2:2

45’ ASTON VILA – OLIMPIJAKOS: GOOOOOL! Votkins u sudijskoj nadoknadi vraća nadu domaćoj ekipi! 1:2

37’ FIORENTINA – KLUB BRIŽ: GOOOOOL! Beloti je strelac, domaćin ponovo vodi! 2:1

29’ ASTON VILA – OLIMPIJAKOS: GOOOOOL! Grci vladaju Birmingemom! El Kabi je iskoristio sjajno dodavanje Podensea i postigao drugi pogodak na utakmici! 0:2

28’ ROMA – BAJER LEVERKUZEN: GOOOOOL! Nakon velike greške Karsdorpa, Virtz je iskoristio poklon i savladao Svilara! 1:0

21’ ROMA – BAJER LEVERKUZEN: Jedina utakmica na kojoj još nema pogodaka. 0:0

20’ OLIMPIK MARSELJ – ATALANTA; GOOOOOL! Sjajan pogodak Mbembe! Reprezentativac DR Konga je odlično šutirao sa 20 metara! 1:1

17’ FIORENTINA – KLUB BRIŽ: GOOOOOL! Kapiten “Viole” Biragi je igrao rukom u šesnaestercu, a Vanaken je sa bele tačke doneo izjednačenje Belgijancima! 1:1

16’ ASTON VILA – OLIMPIJAKOS: GOOOOOL! El Kabi dovodi Olimpijakos u vođstvo! 0:1

14’ ASTON VILA – OLIMPIJAKOS: Poništen pogodak domaćem timu, nakon faula još sa početka akcije.

11’ OLIMPIK MARSELJ – ATALANTA: GOOOOOL! Skamaka nastavlja sa sjajnom formom i postiže pogodak za vođstvo Italijanskog tima. 0:1

5’ FIORENTINA – KLUB BRIŽ : GOOOOOL! Rikardo Sotil je nakon sjajnog udarca doveo “ljubičaste” u vođstvo posle samo 300 sekundi igre. 1:0