Liverpul – Totenhem 4:2 (UŽIVO)

78′ – GOOOOOOLLL!! Neverovatan meč! Rišarlison ovaj put asistira Sonu koji sa sredine kaznenog zakucava loptu u gol!

72′ – GOOOOOOOOL!! Smanjuje Totenhem! Ulazak Rišarlisona menja sve! Brazilac je dobio dobru loptu od Sona i rutinski pogodio za 4:1!

60′ – GOOOOOOOOOLLL!! Noćna mora za goste! Eliot kruniše odličnu partiju prelepim golom. Perfektan udarac sa 20 metara plasiran snažno u rašlje! Maestralan gol!

54′ – Prvi šut u okvir gola za Totenhem! Džonson je sa sedam metara glavom probao, a Alison je na visini zadatka.

49′ – GOOOOOOOOLL!! Sjajan početak za Liverpul! Eliot je centrirao i pogodio Gakpa koji je nadskočio Romera i pogodio glavom za 3:0.

KRAJ PRVOG POLUVREMENA

45′ – GOOOOOOOOOL! Nije izdržao Totenhem! Fantastična kombinacija domaćih, šut Salaha brani Vikario, ali u mrežu odbitak smešta Robertson!

45′ – Udarac je oprobao i Eliot, a Vikario mrežu brani svim snagama.

43′ – Presnažan šut Aleksander-Arnolda  je ipak otišao visoko preko gola.

34′ – Salah je sam istrčao pred golmana a Emerson je stigao u poslednjem trenutku. Totenhem ne ispeva da pređe ni polovinu usled jakog presinga.

28′ – Domaći tim je usporio tempo, a Totrnhem napada izuzetno pasivno. Kao da nema napadača u ekipi.

21′ – Liverpul jedini napada. Dijaz je izašao sam, ali je Vikario izleteo na vreme.

17′ – GOOOOOOOOOOOOL!! Nakon nekoliko ofsajda Slaah je napokon dobio dobar centaršut i pogodio glavom!

9′ – Najbolja šansa na meču za sada! Eliot je proigrao Salaha čiji udarac desnom nogom je odbranio Vikario, da bi i šut Eliota sa gol linije skinuo Kristijan Romero!

1′ – Utakmica je počela.