KRAJ: Španija – Italija 1:0

KRAJ UTAKMICE

94’ Pokušavali su Italijani da dođu do pogotka, ali do kraja utakmice nisu uspeli da stvore šansu koja će ih dovesti do izjednačenja

90’ Utakmica je produžena za četiri minuta

80’ I pored gubitka, Italijani ne stvaraju šanse za izjednačenje

70’ Ponovo je Vilijams bio u centru pažnje! Gađao je sa velike udaljenosti i pogodio prečku

66’ Jedna od retkih prilika za Italijane je pala u vodu, kada je Kristante uputio loptu u kazneno prostor, ali u njemu nije bilo igrača u belim dresovima

60’ Jamal je pokušao na lukav način da nadmudri Donarumu, ali je gol spasila stativa

54’ GOOOL! Inicijativa španaca se isplatila, a sve je rezultiralo autogolom Kalafiorija

49’ Kukurelja je uposlio Pedrija, koji je sa male udaljenosti šutirao pored gola

KRAJ PRVOG POLUVREMENA

45’ Kjeza je šutirao, po prvi put su Italijani uputili udarac, ali je lopta otišla daleko preko gola

41’ Ponovo je pokušao Ruiz, ali oovaj put bezopasno po Italijane

29’ Ruiz je “opalio” sa više od dvadeset metara, ali je Donaruma fantastičnom intervencijom još jednom spasio svoju selekciju

24’ Sam je sve uradio Jamal, a zatim uposlio Moratu, koji je odlično šutirao, ali je još jednom sjajn bio čuvar mreže Italijana

11’ Sada se upravo u prilivi našao Vilijams, ali je njegov udarac sa male udaljenosti završio pored gola Donarume

2’ Niko Vilijams je uposlio Pedrija, koji je glavom gađao u gornji ugao gola, ali je Donaruma sjajnom intervencijom sprečio vođstvo Španaca

1’ Utakmica je počela

ŠPANIJA (4-3-3): Unaj Simon, Karvahal, Le Norman, Laport, Kukurelja, Pedri, Rodri, Fabijan Ruiz, Jamal, Morata, Vilijams.

ITALIJA (4-2-3-1): Donaruma, Di Lorenco, Bastoni, Kalafiori, Dimarko, Barela, Žoržinjo, Fratezi, Pelegrini, Kjeza, Skamaka.