PARTIZAN VODI: Kakva MAGIJA Rikarda!

Nakon prvih 45 minuta ekipa Partizana vodi u Novom Sadu.

Ekipa Partizana danas se vratila na teren, a protivnik je na stadionu „Karađorđe“ u Novom Sadu ekipa Proletera.

Domaći su opasni, prete crno-belima, ali nakon prvih 45 minuta rezultat je 0:1 u korist Partizana.

Već u 13. minutu videli smo prvi gol na meču, tada je nakon akcije po desnoj strani lopta posle centaršuta stigla do Zakarića koji je oprobao udarac, na njegovu sreću lopta je stigla do Rikarda Gomeša koji fantastičnim potezom vara Vesića za prednost gostiju.

Navijače Partizana bi trebalo da brine odnos fudbalera nakon postignutog gola, kao da su se povukli na svoju polovinu i kao da su se branili ostatak prvog poluvremena.

Proleter je imao dobru šansu u 27. minutu kada je Mićić šutirao sa 25 metara od gola, ali je lopta prošla malo pored stative Stojkovićevog gola.

Beležimo još i šansu Zakarića pred kraj poluvremena, ali do promene rezultata nije došlo.

Jedini gol u dosadašnjem delu meča možete videti OVDE.

DA LI ĆE SAVEZ REAGOVATI: Jedan od najboljih srpskih trenera ŽELI da vodi Srbiju!