ŠOK ZA JOKANOVIĆA: Fulam je UNIŠTEN!

Pukla petarda na “Krejven kotidžu“.

Slaviša Jokanović i Fulam nisu uspeli da zaustave zahuktali Arsenal koji je na “Krejven kotidžu“ slavio sa 5:1 i tako nastavio seriju dobrih rezultata dok je Fulam evidentno ju krizi.

Pokušao je tim Slaviše Jokanovića da se odupre favoritu, odigrao veoma dobar meč u kojem su imali 21 šut ka golu, naspram devet Arsenala, ali su Tobdžije bile konkretnije. Povele su u 29. minutu golom Lakazeta, ali je Fulam uspeo da izjednači do poluvremena preko Širlea koji je bio precizan u 44. minutu.

Međutim, prava kanonada raspoloženih Tobdžija usledila je u drugom poluvremenu kada je prvo Lakazet svojim drugim golom u 49. minutu vratio Arsenalu vođstvo koje je na 3:1 uvećao Remzi petom u 67. minutu. Nije to bio kraj muka za Fulam pošto je Obamejang u 79. minutu povisio na 4:1, a zim još jednim golom postavio konačnih 5:1 u 90+1. minutu.

PORAZ OD PARIŽANA PADA U ZABORAV: Laknulo je Zvezdi nakon ovoga!