Nebeski Anđeli šutirali i promašivali, Morava jednim golom osigurala tri boda!

U 7.kolu Zone Jug pred oko 400 gledaoca sastali su se FK Morava i FK Nebeski Andjeli.

Pre meča gosti su bili u podređenoj situaciji na tabeli ali dešavanja na terenu su bila drugačija.

Posle kratke inicijative domaćih na početku meča, gosti su se trgli i preuzeli posed lopte.

Iz takve sigurne igre gostiju došla je i prva stpostotna šansa, međutim mladi napadač gostiju u 15. minutu nije pogodio iz izgledne sanse.

U nastavku poluvremena domaćin je uspešno odolevao od napada gostiju, sve do 43. minuta.

Posle jednog kornera u šeneastercu gostiju najbolje se snašao napadac domaćih Ivanović i znalački zabio loptu u mrežu za vođstvo od 1:0. Sa tim rezultatom se otišlo na poluvreme.

U drugom poluvremenu gosti su krenuli na sve ili ništa. Kao plod takve igre, izrodile su se šanse Jovčića, Stojkovića.

Mladi Jovčić je u 50. minutu šutirao iz neposredne blizine pored gola. Kapiten gostiju Stojković je neometan u 60. i 65. minutu šutirao sa distance pored gola.

Domaćin je imao svoje šanse preko polu-kontri i kontri ali su napadači bili dekoncentrisani u završnici.

Konačan rezultat na kraju 1:0.