Sloga odličnom igrom sa nova tri boda drži vrh tabele!

FK Sloga (Korman) – FK Crvena zvezda (Gornji Ljubes) 4:1 (2:1) 8.kolo opštinske lige Aleksinac.

Utakmica povišenog rizika zbog klubova iz susednih sela opravdao epitet derbi kola.
Pred oko 200ak gledalaca domaćin zasluženo tijumfovao.

Već u 15. minutu iz opravdano dosuđenog penala najbolji strelac domaće ekipe Stanimirović dovodi ekipu FK Sloge u vođstvo.

U 37. minutu levo krilo Marinković postiže evro gol sa nekih 20ak metara ukoso lobuje golmana gostiju.

Gostujući igrači se ne predaju i minut pre kraja prvog povluvremena smanjuju na 2:1.

Drugo poluvreme počelo je rovovskom borbom obe ekipe i puno faulova na obe strane.

Sudija nije na vreme sankcionisao oštru igru i doprineo je da tenzije budu sve veće, tako da u 60. minutu dolazi do prekida utakmice zbog sukoba gostujuće ekipe sa publikom, pauza je trajala 15ak minuta i kasnije je nastavljena bez tenzije.

U nastavku prvu šansu su imali gosti kada je njihov centarfor promašio gol sa 5-6 metara.
Gosti su napadali, a igrači domaće ekipe strpljivo čekali priliku i deset minuta pre kraja devetka domaćih Stanimirović prelazi i golmana i postiže svoj drugi gol i treći za FK Slogu.

Na samom kraju štoper Stevanović postavlja konačan rezultat utakmice 4:1.