BEOGRADSKA ZONA: OFK Žarkovo od sjaja do očaja

U Žarkovu „iz keca u dvojku“. U utakmici 19. kola Beogradske zone, Zuce je kao gost ostvarilo pobedu u Makiškoj šumi (2:1) iako je prvi deo pripao zeleno-belima.

Kada je završeno prvo poluvreme malo ko je od malobrojnih gledalaca na tribinama očekivao da će gosti da se vrate kući sa tri boda. Naim, OFK Žarkovo je u prvom poluvremenu kontrolisalo igru, stvaralo prilike, a  Branko Mihajlović je uspeo da pogodi mrežu i donese prednost svom timu.

Ipak, u nastavku se slika promenila. Sada je Zuce bio taj tim koji je bolje igrao i ubrzo je usledila i nagrada u vidu golova za uloženi trud. Prvo je Luka Marinković doneo izjednačenje, a potpuni obrt usledio je kada je mrežu golmana Mandića pogodio Andrija Čolić.

Na sve načine Žarkovčani su pokušavali da dođu makar do boda, ali u tome nisu useli.

Posle ovog kola OFK Žarkovo je još više pogoršalo položaj na tabeli, dok su gosti iz Zuca praktično uplovili u mirnu luku.