Matiću „njegovi“ uručili otkaz!

Fudbaleri Novog Pazara su poraženi od Čukaričkog (0:2) u okviru 27. kola Mozzartbet Superlige Srbije. Strelci za „Brđane“ su bili Docić iz penala u 69. minutu, odnosno Pavkov dva minuta kasnije.

Uprava Pazaraca je došla do rešenja da je vreme da kaže zbogom šefu struke Igoru Matiću, usled loših rezultata. On je na stadion kraj Jošanice došao za vreme zimske pauze nakon iznenadnog rastanka plavo-belih i Siniše Dobrašinovića.

Od svog dolaska, ekipu je vodio u osam utakmica, a samo u jednoj je izašao kao pobednik. Bio je to duel sa subotičkim Spartakom, u kom je Novi Pazar izvojevao pobedu rezultatom 1:0. Na ostalih sedam mečeva je zabeležio četiri poraza i tri nerešena ishoda, što je Pazarce dovelo do stegnute borbe za plej-of.