Železničar iz Lajkovca pobednik Kupa Kolubarskog okruga

Fudbaleri lajkovačkog Železničara pobednici su Kupa Kolubarskog okruga za ovu sezonu. U okršaju zonaša „dizelka“ je bila uspešnija od valjevskog Radničkog, ostvarivši pobedu od 2:1.

Finalna utakmica koja je odigrana na stadionu „Parke pećina“ u Valjevu donela je jako interesantan duel timova koji se za bodove nadmeću u Kolubarsko-mačvanskoj zoni. Već posle prvog poluvremena izabranici trenera Aleksandra Pakića su imali dva gola viška.

Valjevce je prvo matirao Petrović u 4. minutu, a na 2:0 posvisio je Savić u 38. minutu.

Sastav trenera Jovice Damnjanovića, je pokušavao u nastavku da stigne prednost rivala, ali je Radničkom malo toga polazilo za nogom. Ipak, u finišu utakmice Vasić pogađa mrežu (80.minut) i utakmicu vraća u kakvu-takvu neizvesnost. Do kraja rezultat se nije menjao pa je pehar zasluženo pripao Lajkovčanima.

Ono što ntreba istaći jeste podatak da je Saša Pakić, trener Žečezničara isti trofej osvajao i kao igrač ovog kluba.