IMT Novi Beograd – Železničar Pančevo 0:0

1′ – Utakmica je upravo počela.

6′ – Po jedan šut na obe strane terena, ali ne u okvir gola.

11′ – Za sada su oba tima oprezna, čeka se greška protivnika.

14′ – Ivan Lakićević je morao da napusti teren zbog povrede, zamenio ga je Maisa Endiaje.

22′ – IMT ima za nijansu veći posed od Železničara. 52 prema 48 u korist domaćina.

28′ – Železničar u prvih pola sata igre izgleda organizovanije od IMT-a.

33′ – Domaćini pokušavaju da ugroze gol Milana Mijatovića dugim i visokim loptama. Za sada se odbrana Železničara uspešno brani.

40′ – Presing IMT-a još uvek traje. Gosti teško dolaze do prilika.

45′ – 5:5 je odnos šuteva, ali Železničar ima šut više u okvir naspram protivnika, iako je zadnjih 15 minuta IMT bolji tim na terenu, statistika u šutevima je na strani gostiju.

KRAJ PRVOG POLUVREMENA

46′ – Drugo poluvreme je upravo počelo.

52′ – Nikola Terzić je prvi igrač na terenu koji je zaradio žuti karton.

54′ – posle samo deset minuta igre smo već videli tri šuta,  u drugom poluvremenu su oba tima krenula za nijansu agresivnije u odnosu na prvih 45 minuta.

60′ – Posle Terzića, upisan je Evgen Pavlov.

61′ – Trostruka izmena u redovima gostiju. U igru  su ušli Aleksandar Kovačević,  Aleksandar Kahvić i Strahinja Jovanović, dok su teren napustili Dušan Pantelić, Evgen Pavlov i Stefan Hajdin.

67′ – Veljko Kijevčanin je dobio žuti karton.

70′ – Aleksandar Kovačević je kažnjen žutim kartonom.

71′ – IMT je uputio čak sedam šuteva ka golu protivnika, dok su gosti šutnuli četiri puta.

74′ – Maisa Endiaje je treći igrač kluba iz Pančeva koji je dobio žuti karton.

75′ – Dimitrios je zbog malo jačeg starta sankcionisan žutim kartonom.

77′ – Kako se polako bliži kraj utakmice, tako i opada ritam iste. Oba tima ne žele previše da rizikuju.

77′ – Irfan Zulfić menja Aleksandra Lutovca.

83′ – Uroš Ćosić je zaradio žuti karton.

86′ -Miloš Jović je zamenio Nikolu Terzića.

87′ – Iako je odnos šuteva u okvir gola podjednjak, domaćini imaju  ukupno četiri šuta više.

90′ – Jagoš Vuković je ušao u igru, a izašao je Uroš Ćosić.

90+1′ – Utakmica je produžena za tri minuta.