Kraj: Radnik – Novi Pazar 1:4

Radnik: Vukadinović, Gašić, Vranjanin, Miličević, Jović, Rustemović, Oreščanin, Bogdanović, Šovšić, Anđelković, Čumić.

Novi Pazar: Mirković, Bojat, Fajed, Azemović, Floro, Adešina, Momčilović, Karaklajić, SUma, Srećković, Mecinović.

TOK MEČA

1. minut – Utakmica je počela.

15. minut – Gosti su mnogo konkretniji u uvodnoj trećini prvog poluvremena,

25. minut – GOOOOOL!  Nakon kornera koji je izveo Srećković, Adešina se najbolje snašao u karambolu odigranom u kaznenom prostoru domaćina i doveo svoj tim u vođstvo.

27. minut – Žuti karton za Vranjanina.

32. minut – GOOOOOL! Suma je fantastično proigrao Karaklajića, koji je loptu odložio za Srećkovića, a krilni napadač Novog Pazara je sjajno poentirao i postigao prvi pogodak u plavo-belom dresu.

40. minut – Bogdanović je pokušao da vrati domaće u igru, ali je lopta prozujala pored desne stative gola koji čuva Mirković.

45. minut – Kraj prvog poluvremena.

52. minut – Stativa je saveznik gola Pazaraca, Bogdanović je mogao da smanji prednost gostiju.

62. minut – GOOOOOL!  Bojat zakucava loptu u mrežu i stavlja tačku na susret u Surdulici.

71. minut – GOOOOOL! Pazarci ne staju i Srećković je nakon debitantskog gola još jednom zatresao mrežu danas nemoćnog Vukadinovića.

82. minut – GOOOOOL! Duronjić je precian sa bele tačke i postiže utešni pogodak za svoj tim.