Roma – Milan 2:1 (UŽIVO)

KRAJ MEČA! ROMA PROLAZI DALJE UKUPNOM POBEDOM OD 3:1!

90+2′ – Nakon VAR provere karton je preinačen u žuti.

90+2′ – CRVENI DOBIJA ERNANDEZ ZBOG STARTA NAD EL ŠARAVIJEM, OBA TIMA ZAVRŠAVAJU SA 10 IGRAČA!

89′ – Čukueze je šutirao sa 19 metara, ali je lepo plasiranu loptu odbranio Svilar.

86′ – GOOOOOOOOLLL!! Milan smanjuje prednost! Nakon kornera je centrirao Leao, a Gabija sjajno odreagovao glavom i pogodio za 2:1.

81′ – Leao je divnim driblingom prošao kroz odbranu, ali njegov pas u kaznenom nije imao ko da pokupi.

73′ – Ofanziva Milana nikako ne daje rezultat. Pokušavaju Leao i Jović, ali bez uspeha.

65′ – Preti domaćin preko Abrahama koji je izašao pred Menjana, ali u padu šutirao preko gola. Konstantnu ofanzivu Milana povremeno prekidaju kontre Rome koje su trenutno opasnije od navale Piolijevog tima

58′ – Roma je krenula u silovitu kontru, Spinacola je ostao potpuno sam, ali je Menjan dobro odreagovao.

51′ – Pulišić sa 17 metara šutira u padu preko gola.

49′ – Svilar dobro interveniše nakon centaršuta sa desne strane koji je izazvao pravu konfuziju. Fudbalerima Milana se žuri da krenu u napad.

UTAKMICA SE NASTAVILA

KRAJ PRVOG POLUVREMENA

45+6′ – Milan ubedljivo vodi u posedu lopte, ali kazneni prosto Rome kao da je začaran.

45′ – Igraće se sedam minuta nadoknade!!

37′ – De Rosijevi izabranici napokon odbijaju pritisak, cilj im je da odu na poluvreme bez šanse za Milan.

31′ – CRVENI KARTON ZA ČELIKA! Roma igra sa fudbalerom manje!

30′ – Igra se pred golom Rome. Milan nikako da zatrese mrežu.

22′ – GOOOOOOOOOOOOOLL!!! Ponovo nakon inicijative rosonera pogađa Roma! Lukaku se u kaznenom prelepo snašao, jedog čuvara savladao na snagu, a drugog driblingom, da bi Dibala natrčao ma loptu i plasirao je u gol!

20′ – Milan igra sve bolje što zamalo da se isplati kada je Loftus Čik dropkikom zapretio, a lopta je udarila prečku. Kasnije je promašio Leao.

12′ – GOOOOOOOOOOLLLLL! Vodi Roma nakon prvog ozbiljnog napada! Prelepo je šutirao sa velike udaljenosti Pelegrini i pogodio stativu, a loptu u mraznu mrežu smešta Manćini!

6′ – Milan je za sada bolji rival, ali nema konkretan učinak. Roma kao da je prerano počela da čuva vreme i da se brani.

1′ Utakmica je počela!