Spektakl u Novom Pazaru: Bodovi odlaze u Bačku Topolu

Spektakularan meč smo videli na gradskom stadionu u Novom Pazaru gde je domaći tim poražen od TSC-a sa 3:4.

Goleadu je u devetom minutu započeo Pantović da bi je nakon samo 120 sekundi nastavio Adem Ljajić koji je domaćem timu doneo izjednačenje, a potom i potpuni preokret u 15. minutu.

Nije bio kraj uzbuđenja u prvom poluvremenu s obzirom da je jedan od najboljih igrača Superlige- Aleksandar Ćirković postigao gol u 24. minutu i tako postavio rezultat kojim se otišlo na poluvreme.

Drugo poluvreme je velikim delom pripalo gostima iz Bačke Topole koji su zahvaljujući izuzetnoj partiji Milosavljevića poveli u 51. minutu da bi isti igrač u 55. povisio prednost na dva gola razlike.

Adem Ljajić je u 94. minutu kompletirao het-trik, ali to nije bilo dovoljno da donese bod ekipi koja je od 88. minuta imala igrača manje jer je Anan dobio crveni karton.