TSC – Vojvodina 3:2

90′ – KRAJ MEČA! TSC odnosi pobedu nakon dobre borbe i snažne odbrane.

85′ – Još uvek napada Vojvodina i još uvek ne može da stvori ozbiljnu šansu. Dobra odbrana domaćeg tima daje rezultate i konstantno blokiraju protivničke udarce.

81′ – Novosađani nastavljaju da jure izjednačenje, ali do sada korneri ne daju rezultate.

74′ – GOOOOOOOOOLLL!! Vraća vođstvo TSC zahvaljujući Pantiću na asistenciju Jovanovića!

61′ – GOOOOOOOL!!!! Ivanović koristi pas u prostor da plasira loptu sa levog boka i postiže gol!!

54′ – Ćirković je dodao Jovanoviću čiji je šut ipak izblokiran.

50′ – Drugo poluvreme je počelo mnogo mirnije od prvog. Obe ekipe su izuzetno oprezne.

POČELO JE DRUGO POLUVREME.

45′ – KRAJ PRVOG POLUVREMENA

41′ – Krstić je gađao glavom nakon kornera, ali je ponovo pribran Carević.

37′ – Ponovo se istakao Seri dobrim udarcem koji je Stojić izblokirao i poslao u korner.

30′ – TSC napokon dolazi do predaha, a Radin je pripretio šutem sa distance, međutim lopta je išla pravo u Carevića.

25′ – Kembel je odlično došao do šesnaesterca protvnika, lopta je završila kod Kembela koji je jako loše šutirao sa ne toliko velike udaljenosti.

20′ – Pogodak Zukića je preporodio Vojvodinu koja prelazi u strahovit presing!

13′ – GOOOOOOOOOLL!! Osmi gol na dve utakmice danas!! Zukić smanjuje prednost sjajnim pogotkom!

10′ – Vojvodina nikako da se sabere nakon starta domaćeg tima i ne uspeva da ozbiljnije pripreti.

5′- NOVI GOL ZA TSC! Kakav fudbal na početku meča! Stanić se ovaj put dobro snašao i uposlio Ćirkovića koji je na karakterističan način postigao gol!

3′ – GOOOOOOOOLL!!! Iz prvog napada praktično Pantović trese mrežu nakon odličnog centaršuta Cvetkovića!

1′- Utakmica je počela.