PARTIZAN SE PROVUKAO: Proleter POGODIO dve prečke!

Proleter napadao, promašio penal, ali nije imao sreće

U okviru osmog kola Superlige Srbije, fudbaleri Partizana savladali su Proleter u Novom Sadu rezultatom 1:0.

Krenulo je obazrivo sa obe strane, ali su fudbaleri Partizana dosta rano stigli do gola.

Akciju sa desne strane je probao da kruniše golom Zakarić, ali se lopta nakon njegovog udarca odbila do Rikarda Gomeša koji je sjajnim potezom u 13. minutu prevario Vesića i rutinski zatresao mrežu.

Proleter je imao svoju šansu u 27. minutu preko Mićića, ali je njegov udarac završio pored stative.

Sa druge strane, Zakarić je imao priliku međutim na odmor se otišlo sa minimalnom prednošću Partizana.

U drugom poluvremenu videli smo odličnu igru Novosađana koji su mogli do izjednačenja u nekolino navrata.

Prva idealna prilika bila je u 64. minutu kada je Mirosavljev šutirao sa penala, ali je njegov udarac sjajno prozreo Stojković i spasio svoj tim.

Nastavili su domaćini sa opasnim napadima i nakon toga, ponovo je Mirosavljev par minuta kasnije imao priliku da postigne gol, ali je loptu sa nešto više od pet metara poslao preko gola.

Nakon toga, Proleter je u dva navrata pogađao prečku i samo je sreća spasila tim Zorana Mirkovića da ne primi pogodak.

Mogao je Pantić u 90. minutu da reši pitanje pobednika, ali nije uspeo da savlada Vesića iz neposredne blizine.

PARTIZAN VODI: Kakva MAGIJA Rikarda!

Pokušavali su Novosađani sa napadima ka Partizanovom golu pošto su se „Crno-beli“ povukli praktično od trenutka kada su postigli pogodak, ali promene rezultata nije bilo.