OVAKO DO SAD NIJE BILO: Zvezda u PRAZNOJ hali!?

Na vidiku još jedna Zvezdina ubedljiva pobeda.

U 17 časova u hali “Aleksandar Nikolić“ u Beogradu počela je utakmica trerćeg kola ABA lige, a posle prvog poluvremena Crvena zvezda vodi protiv Krke sa 46-32.

Krka je samo na početku meča “pokazala zube“, povela sa 5:2 poenima Marinelija i Lalića, ali Zvezda ekspresno vraća stvari na svoje mesto. Trojkom Fajea crveno-beli dolaze u prvo vođstvo (7:5), koje se iz miunuta u minut lagano uvećavalo.

Ekipa Milana Tomića pojačala je odbranu, u napadu je sve odlično funkcionisalo na čelu sa Reglandom, Cirbesom i Beronom, pa je Zvezda sredinom druge četvrtine stigla i do “plus 17“ – 34:17.

Gosti nisu uspevali značajnije da uzvrate, pa su crveno-beli do kraja prvog poluvremena zadržali ubedljivu prednost.

Regland se posle prvog poluvremena zaustavio na osam postignutih poena (3/3 za dva), uz tri skoka i tri asistencije, a Cirbes i Beron su upisali po šest poena.

Naravno, pristalice Crvene zvezde su zadovoljne i današnjim izdanjem njihovog tima, ali pitanje koje mnogi postavljaju ovog popodneva je zbog čega poseta u dvorani nije bolja, imajući u vidu seriju pobeda Zvezde od početka ove sezone. Tribine su poluprazne…