DELIJE ZAHTEVAJU: Terzić će URADITI ovo SA Marinom!

Neuporedivi su komentari navijača Crvene zvezde nakon večerašnje utakmice sa onima koji su se mogli pročitati posle gostovanja u Parizu i Liverpulu.

Poslednje gostovanje Crvene zvezde u grupnoj fazi Lige šampiona po ishodu se nije razlikovalo u odnosu na prethodna dva, pošto je tim Vladana Milojevića i Napulj napustio bez osvojenog boda.

Napoli je slavio rezultatom 3:1 i tako naneo šampionu Srbije treći poraz u Ligi šampiona, ali navijači večerašnju utakmicu na „San Paolu“ doživeljavaju potpuno drugačije u odnosu na prethodna dva meča na strani.

Pristalice Crvene zvezde oduševila je partija Marka Marina, ali i pristup čitavog tima u drugom poluvremenu, odnosno u poslednjih trideset minuta igre.

Otuda ne čude komentari u kojima pljušte čestitke na račun Marka Marina i njegovih saigrača, a evo koje smo tvitove večeras izdvojili.